O nas

        Przedsiębiorstwo TELAN zostało założone w roku 1994 w Białymstoku z inicjatywy Waldemara Waszkiewicza i Jarosława Stankiewicza, od tego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku usług elektro-energetycznych. Z firmy o zasięgu lokalnym staliśmy się wykonawcą sprawnie działającym na rynku ogólnopolskim. Głównym celem naszej działalności jest budowa instalacji elektrycznych i energetycznych w pełnym ich zakresie a w szczególności:

  • instalacji elektrycznych wnętrzowych we wszystkich typach budownictwa
  • linii kablowych i napowietrznych niskich i średnich napięć
  • linii oświetleniowych
  • stacji transformatorowych wnętrzowych, napowietrznych i kontenerowych
  • projektowania wyżej wymienionych instalacji

        Nad właściwym wykonywaniem powierzonych nam zadań czuwa dwóch kierowników robót elektrycznych posiadających długoletnie doświadczenie w zakresie prowadzonych robót oraz niezbędne uprawnienia zawodowe elektryczne i budowlane. Dysponujemy również zespołem szesnastu doświadczonych i wykwalifikowanych elektromonterów i monterów. Posiadamy zmodernizowany park ciężkiego sprzętu do robót ziemnych, wysokiej klasy elektronarzędzia i atestowane urządzenia pomiarowe. 

        W dotychczasowej działalności mieliśmy przyjemność współpracować między innymi z Zakładem Energetycznym ZEB Dystrybucja Sp. z o.o. dla którego jesteśmy stałym partnerem  w zakresie energetyki zawodowej, Przedsiębiorstwem Obsługi Inwestycji w Białymstoku, Urzędem Miejskim w Białymstoku. Jako podwykonawca współpracujemy między innymi z  Przedsiębiorstwem Eksploatacji Ulic i Mostów Sp. z o.o. w Białymstoku, ZETO S.A. w Białymstoku, Qumak-Sekom S.A. w Warszawie.

Przykładem naszej działalności mogą być takie obiekty jak:

  • Drogowe Przejścia Graniczne w Bobrownikach, Kuźnicy, Gołdapi i Grzechotkach
  • Domy Opieki Społecznej w Choroszczy i Białymstoku, Szpital im. K. Dłuskiego w Białymstoku, Szpital Miejski w Łapach, Sala Gimnastyczna przy SP47 w Białymstoku, Biblioteka Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej, Oddział Ginekologiczny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku.
  • Linie kablowe i napowietrzne niskich i średnich napięć wykonywane na zlecenie ZEB S.A. 

        Wieloletnie doświadczenie na rynku odbiorców usług inwestycyjnych gwarantuje solidne i terminowe wykonanie obiektów o skomplikowanych projektach gdzie wymagana jest najwyższa fachowa wiedza.

24 Grudzień 2007

Przekształcenie spółki z cywilnej w spółkę jawna (wpis do Krajowego Rejestru Sadowego Przedsiębiorców)

  

  

© 2008 Telan Copyright